سوزاندن کالری

سوزاندن کالری را با این روش های ساده و بدون هزینه تجربه کنید

هدف همه افرادی که به عبارت سوزاندن کالری توجه می کنند این است که بتوانند وزن کم کنند و بتوانند به تناسب اندام دلخواه خود برسند. زمانی که بتوانید با سوزاندن کالری، وزن کم کنید در واقع توانسته اید چربی های اضافی بدن خود را کاهش بدهید. در این مقاله لیست  چند تایی از روش های سوزاندن کالری و دریافت کالری کمتر را به شما یاد می دهیم.

سوزاندن کالری با حذف ساندویچ

برای اینکه به میزان ۵۵۰ کالری وارد بدن خود نکنید، دو برگ نسبتا بزرگ نان و سس مایونز را که معمولا در ساندویچ ها دیده می شود از جیره خود حذف کنید و به جای آن به سالاد خوری روی بیاورید.

Burn calories

سوزاندن کالری با حذف نوشابه و نوشیدنی قندی

نوشیدنی های قندی و نوشابه های گاز دار چه رژیمی و چه غیر رژیمی، می توانند میزان سوزاندن کالری شما را تحت تاثیر قرار دهند. پس آن ها را حذف کنید و زندگی سالم تری داشته باشید.

برای سوزاندن کالری بیشتر به جای اسپرسو قهوه سیاه بنوشید

آیا میدانید میزان کالری یک اسپرسوی شیرین تا ۱۱۰ برابر یک فنجان قهوه سیاه است؟ پس بهتر است که روزانه میزان اسپرسو را کم کرده و به جای آن از قهوه سیاه میل کنید.

آیس کافه برای سوزاندن کالری مفید است

یخ قهوه یا آیس کافه از جمله نوشیدنی هایی است که می تواند به شما کمک کند که فرآیند سوزاندن چربی را بهتر کنترل کنید و سریع تر به کاهش وزن دلخواه خود برسید.

برای سوزاندن کالری آهسته غذا بخورید

طی تحقیقاتی که صورت گرفته است، دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که اگر، بتوانید غذا را آهسته میل کنید تا ۴۰۰ کالری روزانه کمتر وارد بدن خود می کنید که این می تواند تا حد زیادی جلوی چاق شدن شما را بگیرد.

بجای نوشابه، برای رفع تشنگی آب و لیمو ترش میل کنید

برای ترک عادت نوشابه خوری هر وقت که تشنه می شوید، کمی لیمو در آب بریزید و بعد با سرد کردن آن را بنوشید. بدین صورت می توانید میزان زیادی کالری مصرفی را از خود دور کنید.

سوزاندن کالری

تحرک ۳۵۰ کالری روزانه برایتان می سوزاند

اگر عادت به یک جا نشینی دارید بهتر است که به رسم مردمان تحرک دار، روزانه تحرک بیشتری داشته باشید تا به میزان ۳۵۰ کالری بسوزانید. با توجه به دو مورد یاد شده در این مقاله اگر روزانه اهسته خوراکی های تان را بخورید و تحرک هم داشته باشید، تا ۷۵۰ کالری می سوزانید که این رقمی عالی است.

از گوشت دنده استفاده نکنید

گوشت دنده در مقابل گوشت راسته دارای دوبرابر کالری است بنابراین بهتر است که هنگام خرید گوشت یا سفارش غذا از گوشت راسته استفاده کنید.

دائما قاشق به دست نباشید

اگر بین خوردن غذا قاشق و چنگال را رها کنید و مشغول کاری در سر سفره شوید ( البته به غیر از موبایل بازی ) می توانید سرعت خوردن غذا را کاهش دهید، و از طرفی، به رسیدن به حد ۲۰ دقیقه مرسوم موفق تر شده و تا ۵۰۰ کالری کمتر وارد بدن خود کنید که این رقم واقعا فوق العاده است.

با کمبود خواب خداحافظی کنید

اگر بتوانید کمبود خواب خود را جبران کنید می توانید در متابولیسم خود نتیجه بهتری ایجاد کنید و از طرفی میل کاذب به خورد و خورک های متنوع را از سر خود دور کنید و بدین طریق با سوزاندن درست کالری، جلوی افزایش کالری بدن را هم بگیرید.

قبل از صبحانه ورزش کنید تا ۶۳۰ کالری بسوزانید

برای سوزاندن کالری تا ۶۳۰ کالری قبل از صبحانه ورزش کنید تا هم میزان کالری ورودی را کاهش دهید و هم میزان زیادی کالری بسوزانید.

نتیجه گیری

برای اینکه بتوانید وزن خود را کم کنید نیاز به سوزاندن کالری دارید. سوزاندن کالری به راحتی انجام نمی شود. برای اینکه ۱ کیلو از وزن خود را کم کنید باید ۷۰۰۰ کالری کم کنید. این یعنی تلاش زیاد اما با اثر. اگر هفته ای ۱ کیلوگرم بخواهید کم کنید باید تا ۷ هزار کالری بسوزانید. در این باره می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *