رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک با چه غذاهایی تکمیل می شود ؟

رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک مثل تمام رژیم هایی که به چربی سوزی می انجامند باید متناسب با حال و احوال روحی و جسمی ورزشکاران ارائه شود اما هر رژیم یک سری موارد مشترک دارد که من در این مقاله می خواهم با یاد آوری آن ها به شما کمک کنم که بتوانید برای رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک آماده شوید.

ویتامین C و فلفل دلمه اولین نیاز برای رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

وقتی که استرس داشته باشید هر چقدر هم که تلاش کنید تا در مورد تناسب اندام موفق شوید باز هم به بن بست می خورید چرا که استرس تولید هورمونی می کند که به تجمع چربی ها در نواحی شکم کمک می کند و این می تواند علت گرفتن رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک برای کسانی باشد که به دنبال این هدف اند. لب کلام این است که ویتامین سی را ترک نکنید. ویتامین سی در سبزیجاتی مثل کلم بروکلی و کلم بروکسل و فلفل دلمه سرشار یافت می شود.

رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

تخم مرغ دومین عنصر مهم در رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

تخم مرغ دارای موادی به نام کولین است که در کاهش چربی اطراف شکم به شما خیلی کمک می کند. تخم مرغ برای صبحانه اولین پیشنهاد در رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک است چرا که موجب سیری می شود و برای ناهار شما را دیر تر به سر سفره دعوت می کند. بهتر است که تخم مرغ را وسط روز مثلا ساعت ۹ یا ۱۰ میل کنید و به صورت آب پز هم اگر میل کنید، دیر تر گرسنه خواهید شد. توصیه دیگر این است که تخم مرغ را جایگزین هر نوع خوراکی کنید که سرشار از کربوهیدرات و قند ها است.

موز میوه دوست داشتنی در لیست رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

وقتی که شکم نفخ و باد داشته باشد بزرگتر نشان داده می شود. طی تحقیقات افرادی که روزانه دو بار موز می خورند، می توانند تا ۵۰ درصد از باد معده را کاهش دهند و بدین طریق می توانند به هدف شکم شش تکه خود سریع تر برسند. پس این میوه دوست داشتنی را فراموش نکنید.

رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

شیر غنی شده با ویتامین D را از لیست خود خارج نکنید

ویتامین D یکی از موثر ترین چیزهای است که می توانید با آن چربی های شکمی تان را آب کنید. محققان به این نتیجه رسیدند که با کمک ویتامین D می توان چربی سوزی اطراف شکم را سرعت بخشید و نتیجه بهتری گرفت. مکمل های ویتامین دی بسیارند و می توانید آن را به طور طبیعی در ماهی نیز دریافت کنید اما دقت کنید که میزان دریافتی ویتامین دی باید به اندازه باشد تا روی کلیه ها تاثیر منفی نگذارد.

چای سبز یا گلابی را در لیست رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک قرار دهید

طی یک بررسی محققان به این نتیجه رسیدند که افرادی که از چای سبز استفاده می کنند ( مثلا ۴ یا ۵ فنجان در روز ) می توانند چربی سوزی بهتری در فعالیت ۲۵ دقیقه ای خود در باشگاه داشته باشند. اما خیلی از افراد طعم چای سبز را دوست ندارند بنابراین می توان به کمک طعم دهنده های طبیعی طعم آن را تغییر داد یا نهایتا برای جایگزینی آن کرفس یا گلابی تازه میل نمایند تا اجازه تجمع چربی در نواحی شکم صادر نشود.

رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک

در رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک حتما بقولات را بگنجانید

می دانید که بقولات شامل عدس، نخود، نخود فرنگی و حبوبات می شوند. در تحقیقات صورت گرفته گفته شده که کسانی که در رژیم شکم شش تکه خود از بقولات استفاده می کنند، سطح کلسترول کمتری دارند و چربی های دور شکم شان زودتر آب می شود.

نان و پاستای تهیه شده از آرد سبوس دار را دریابید

برای کاهش وزن و داشتن رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک لازم است که مصرف نان کاهش پیدا کند و حتی الامکان از نان سبوس دار استفاده کنید چرا که این نوع نان مثل پاستای سبوس دار شما را مدت زمان بیشتری سیر نگه می دارد پس دریافتی های غذایی و کالری تان کاهش می یابد و شکم تان سریع تر تخت می شود.

نتیجه گیری

برای داشتن رژیم شکم شش تکه یا سیکس پک لازم است که بتوانید تا حد امکان مصرف خوراکی های خود را هدفمند تر کنید و بدین ترتیب می توانید سریع تر با چربی سوزی نواحی اطراف شکم به وزن ایده آل و تناسب جذاب خود برسید. در این باره می توانید این مقاله را مطالعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *