رژیم لقمه ای بهترین راه کار برای کم کردن اشتها

اگر به دنبال کاهش وزن و تناسب اندام خود هستید ما رژیم لقمه ای را به شما توصیه می کنیم . در واقع یکی از راه کارهای کاهش وزن و لاغری ، استفاده از رژیم لقمه ای می باشد. راه کارهای لاغری زیادی وجود دارند که برخی از آن ها اگرچه بسیار سریع می باشند ، گاهی خطرناک هستند. رژیم های سخت و خوردن چیزهای عجیب و غریب راه حل این مشکل نیست. در این مطلب قصد داریم یک تجربه ی شخصی موفق در زمینه ی لاغری را با شما به اشتراک بگذاریم. این روش باعث کاهش حجم معده و در نتیجه کم تر غذا خوردن و لاغرشدن می شود به طوری که طی یک ماه می توانید ۵ کیلو وزن کم کنید.

رژیم لقمه ای

حل مشکل اشتها کاذب بوسیله ی رژیم لقمه ای

رژیم لقمه ای بهترین راه کار برای کم کردن اشتهای شماست . از آنجا که این روش یک تجربه ی شخصی است و ما فقط قصد به اشتراک گذاری آن را داریم بنابراین هیچ استدلال علمی نمی توانیم برای آن بیاوریم.اگر شما هم مثل من از جمله افرادی هستید که هر چیزی را می بینید هوس می کنید و همیشه دوست دارید ریزه خواری کنید و اتفاقا همین مسئله باعث چاقی شما شده است خواندن این مطلب را از دست ندهید. به دلیل همین ریزه خواری ها شما در طول روز زیاد غذا می خورید و بنابراین تحمل رژیم برای شما سخت می شود زیرا نمی توانید از خوردن دست بکشید بنابراین باید به دنبال یک راهکار حسابی برای  لاغر کردن خود باشید.اولین مشکلی که شما باید حل کنید ، از بین بردن ریزه خواری است. من با استفاده از نعنا فلفلی این مشکل را حل کردم. اما باز هم این مشکل را داشتم که هر چی می خوردم بازم سیرم نمی شد. بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که دانه های مثل بادام ، گردو به دلیل این که خیلی زود حجم معده را پر می کنند می توانند در سیرشدن معده بسیار کمک کننده باشند.

رژیم لقمه ای

شیوه ی اجرای رژیم لقمه ای چگونه است ؟

برای اجرای رژیم غذایی لقمه ای باید سعی کنید غذاهایی را در رژیم خود قرار دهید که خیلی زود حجم معده ی شما را پر می کنند همانطور که گفتم مغز گردو و بادام یکی از این مواذ غذایی هستند که کنجاندن آن ها در وعده ی صبحانه فوق العاده است. سعی کنید هرروز صبح دو تا سه لقمه گردو ، پنیر و نان سنگک بخورید زیرا به خاطر سبوس موجود تو سنگک تا ظهر هوس هیچ غذایی را نمی کنید. ظهر هم به همین شکل یه غذا با حجم کم بخورید. اما نکتش اینجاست که من کاری می کردم که از غذا خوردن خسته بشم ، غذا رو به شدت می جویدم این جودن غذا باعث می شد خیلی زود احساس سیری کنم و تو هضم کردن غذا هم کمکم می کرد . برای وعده ی شام هم مانند روش ناهار عمل کنید و از کرفس، کاهو و هویج در کنار غذای خود استفاده نمایید. کمی از غذاهای روغنی دوری کنید البته این به معنای محدود کردن خودتان نیست بلکه کمی مراعات کنید.

رژیم لقمه ای

من در این رژیم غذایی تقریبا همه چیز می خوردم اما روزهای اول برایم کمی سخت بود اما نه به سختی رژیم قوی که قبلا می گرفتم بین روز هم اگه احساس ضعف می کردم همیشه یه لقمه نان پنیر یا هرچیزی داشتم که بخورم تا احساس سیری کنم . رفته رفته حجم معده ی من کم شد تا این که دیدم سیستم غذایی من کاملا متفاوت شده است . سعی کردم حتما کرفس را به خاطر داشتن کالری منفی در رژیم غذاییم جا بدهم . در کنار غذا از سبزیجات تازه هم استفاده می کردم. به هیچ عنوان غذا رو با ماست یا اب هل نمیدادم بره پایین فقط غذا رو خوب می جویدم و سعی می کردم حجم غذاییم طوری باشه که معدم کوچک بشه .

مراعات در خوردن موادقندی در رژیم لقمه ای

در این رژیم غذایی شما می بایست میزان خوردن شکلات ، بستنی و کلا موادقندی را به طرز قابل توجهی پایین بیاورید. کمتر نوشابه بخورید . به مرور کم شدن حجم معده و میزان غذای مصرفی خود را مشاهده می کنید به طوری که من بعد از یک ماه کاملا متوجه این مسئله شدم و با وجودی که همه چیز می خوردم اما مراعات می کردم و دلم کمتر می خواست و به این روش توانستم ۵ کیلوگرم وزن کم کنم بدونه کمترین سختی ، امیدوارم این تجربه به شما هم کمک کنه .

رژیم لقمه ای

 

بنابراین رژیم لقمه ای ، رژیم عجیب و غریبی نیست و شما با اندکی مراعات و قرار دادن موادغذایی مفید و کم کالری در رژیم غذاییتان می توانید ضمن کم کردن میزان اشتهای خود به سرعت به نتیجه ی مطلوب و باور نکردنی برای لاغری برسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *