نوشیدنی چربی سوز

نوشیدنی چربی سوز از چه موادی و چگونه درست می شود؟

شاید بسیاری از افراد به این فکر کنند که برای سوزاندن چربی نباید چیزی بخورند تا چربی ها سوخته و موجب افزایش انرژی شود اما نوشیدنی چربی سوز از جمله خوردنی هایی است که می تواند متابولیسم را افزایش دهد و کمک کند تا با سوزاندن و آب شدن چربی ها تناسب اندام به خوبی حفظ شود.

امروز ما قصد داریم طرز تهیه یک نوشیدنی چربی سوز را به شما یاد دهیم. پس با ما همراهی کنید.

مواد لازم برای تهیه نوشیدنی چربی سوز:

  1. یک لیموی تازه و بزرگ
  2. هشت فنجان آب
  3. یک خیار بزرگ
  4. چند برگ نعناع تازه(از ۲ تا ۴ شاخه نعناع کافی است)
  5. یک زنجبیل تازه (حدودا ۱۰۰ گرم)

نوشیدنی چربی سوز

روش تهیه نوشیدنی چربی سوز

اول کار با لیمو شروع می کنیم. لیمو را تمیز بشویید و سر و ته آن را بزنید به طوری که به حلقه دایره ای شکل تبدیل شود. در مرحله بعد باید ۸ فنجان آب را در داخل ظرفی بریزید و لیمو هایی که شسته اید در داخل آن بریزید. خیار را نیز بشویید و بعد آن را قطعه قطعه کرده و بعد همه اجزایش را به مواد قبلی اضافه کنید. دقت کنید که سر و ته آن را به دلیل تلخ بودن نباید بزنید اما بهتر است که پوست آن را جدا کنید.

بعد از این نوبت به برگ نعنا می رسد، چقدر برگ نعنا در اختیار دارید؟ همه آن را به آب اضافه کنید و در ادامه زنجبیل تازه را رنده کنید و به مایع اضافه کنید.

این ماده را خیلی به هم زده و در ظرف شیشه ای قرار دهید تا بتوانید آن را به دور از آفات در یخچال نگه دارید. بعد از این می توانید از روز بعد از اینکه آن را در یخچال قرار دادید، در طول روز دو سه فنجان و هنگام شب یک فنجان از آن را میل کنید. بعد از یک هفته تاثیرات چربی سوزی آن را عینا به چشم خواهید دید.

نتیجه گیری

گفته می شود که به کمک این نوشیدنی می توانید تا ۴ کیلوگرم کم کنید و وزن خود را به حد نرمال کاهش داده و دور شکم خود را با نوشیدنی چربی سوز یاد شده تا ۱۰ سانتی متر کاهش دهید. امتحان این کار مجانی است و خرج زیادی ندارد. در این باره نظر خود را به ما بگویید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *