تناسب اندام آقایان

تناسب اندام آقایان در دیدگاه خانم ها چگونه تعریف می شود؟

شاید خانم ها بیش از آقایان به تناسب اندام فکر کنند اما خانم ها به تناسب اندام آقایان نیز توجه دارند. از نظر یک خانم، برخی مردان از جذابیت بیشتری برخوردارند که صرفا این جذابیت مربوط به مال و پول نیست بلکه، به ظاهر بدنی این افراد بر می گردد. حالا شما اگر می خواهید در چشم همسرتان یک فرد رویایی باشید، توصیه من به شما این است که این واقعیت ها در مورد تناسب اندام آقایان را مطالعه کنید و خودتان را مطابق با این ویژگی آماده کنید.

سیکس پک یا شکم شش تکه مهم ترین عنصر تناسب اندام آقابان

طبق تحقیقاتی که در دانشگاه ایلینویز صورت گرفته است زنان مدعی این هستند که عضلات شکم مردان در تناسب اندام آقایان نقش اساسی داشته و برایشان خیلی مهم است چرا که این بخش در میانه بدن قرار دارد و خواه نا خواه زنان در اولین ارتباط با هر مردی، در کانون این بخش قرار می گیرند.

اگر می خواهید شکم شش تکه داشته باشید می توانید طبق برنامه های اصولی در باشگاه کار کنید و به هدف خود برسید اما این تمام چیزها برای جذابیت نیست.

تناسب اندام آقایان

تناسب اندام آقایان و باسن عضله ای

طبق تحقیقاتی که صورت گرفته مردان به باسن خانم ها علاقه دارند اما نمی توان گفت که زن ها به باسن آقایان توجه ندارند. از نظر یک زن، مردی که دارای باسن عضله ای و پهن باشد یک مرد خوش اندام به شمار می آید.

تناسب اندام آقایان و عنصر مهم چهار شانه بودن

در دانشگاه آلبانی تحقیقی انجام شد که طی آن، توانستند بفهمند که خانم ها برای رضایت جنسی خود روی شانه های قوی و مردانه شوهرشان خیلی حساب می کنند. اگر شانه هایی افتاده دارید بهتر است که همین حالا برای حضور در باشگاه برنامه ریزی کنید.

تناسب اندام آقایان

مخروطی بودن کمر  علتی برای تناسب اندام آقایان

سال ۲۰۰۳ تحقیقی در مجله  Proceedings of the National Academy of Sciences چاپ شد که در آن گفته شده بود ۷۹ درصد خانم ها به مردانی تمایل دارند که اندازه بین دوشانه آن ها نسبت به اندازه کمر بزرگتر باشد. بدین صورت می توان گفت که این شکل که به صورت مخروط است برای بسیاری از خانم ها زیبا است. پس باید به این موضوع نیز در تناسب اندام خود فکر کنید.

بازوی قوی و سفت آشکار ترین بخش در تناسب اندام آقایان

طی تحقیقی که روی ۱۰۰ دختر دانشجو انجام شد به این نتیجه رسیدند که خانم ها توجه خاصی به بازوهای مردانه دارند چرا که این نشان از سلامت بدن فرد مورد نظر دارد و از طرفی انقدر قوی است که می تواند از زن محافظت کند و در حالت رمانتیک گونه او را بلند کند.

موی صورت هم به تناسب اندام آقایان اضافه شد

طبق تحقیقات زنان از مردانی که ریش و موی صورت خود را کامل اصلاح می کنند علاقه ای ندارند بلکه دوست دارند ته ریش بلندی داشته باشد. عموما خانم هایی که شوهر دارند گاهی به ریش بلند و قدرت باروری مرد نیز توجه کرده و بدان وابسته می شوند. اما اگر می خواهید کسی را برای ازدواج جذب کنید از همان ابتدا ریش خود را بلند نکنید.

تناسب اندام آقایان

نتیجه گیری

آنچه که در مورد مردان گفته شد، نشان از این دارد که تناسب اندام آقایان ربطی کامل به میزان قدرت و قدرت نمایی آقایان دارد. مثلا وقتی که زنان به دستان بزرگ مردان علاقه پیدا می کنند این نشان از قدرت و مهارت فنی اوست که زنان را جذب کرده است.  برای اینکه در مورد تناسب اندام آقایان بیشتر بدانید این مقاله را دنبال کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *