۱۰ قانون لاغر شدن که خیلی ها تجربه کرده اند

برای لاغر شدن و کاهش وزن، تا کنون قوانین مختلفی وضع شده است اما شما اگر می خواهید به طور اصولی وزن کم کنید، علاوه بر اینکه باید به نظر پزشکان توجه کنید، باید قوانین حاکم بر بدن برای کاهش وزن و لاغر شدن را هم بدانید. من در این مقاله ۵ قانون مهم را برای شما یاد آوری می کنم که می تواند در این امر به شما کمک کند تا نتیجه ای ماندگار و دلخواه بگیرید.

قانون لاغر شدن ۱ : صبحانه فراموش نشود

صبحانه برای لاغر شدن ضروری است. تصور اینکه میل نکردن یک وعده ورودی های بدن را کاهش میدهد و لاغری را صورت می دهد، مخصوصا در مورد صبحانه خیلی اشتباه است. خوردن صبحانه سوخت و ساز بدن را افزایش می دهد. مخصوصا اگر لابلای غذا از فیبر نیز استفاده کنید تا ظهر احساس سیری خواهید داشت و بدین صورت ورودی ها را کاهش می دهید و با سوخت و ساز متوازن، میزان چربی ها را بهتر آب می کنید.

قانون لاغر شدن

قانون لاغر شدن ۲: تغییر ایجاد کنید

زمانی که می خواهید لاغر شدن را تجربه کنید باید بدانید که یک قانون لاغر شدن این است که عادات نا پسند خود را کنار بگذارید. چگونه می خواهید با انجام کارهای قبلی، نتیجه ای متفاوت بگیرید؟ آن چه مربوط به رفتار، وقت خوابیدن، نوع خوردن، و غیره است را بررسی کنید و تغییرات خوبی ایجاد کنید تا مشمول قانون لاغر شدن از نوع تغییرات رفتاری شوید.

قانون لاغر شدن ۳: در خوردن غذا افراط نکنید

وقتی که صحبت از کم خوردن غذا می شود بسیاری فکر می کنند که فقط باید خوراکی های کالری دار و غیر مفید را ترک کنند و در مصرف آن افراط نداشته باشند. از جمله خوراکی های سالم و پر کالری آجیل ها، کره بادام زمینی، سیب زمینی شیرین، آب پرتقال، برنج قهوه ای ها هستند که نباید در مصرف آن ها بی رویه پیش رفت چرا که با این که مغذی هستند اما مصرف زیاد از حد آن ها شما را با مشکل مواجه می کنید.

قانون لاغر شدن ۴: کالری را کاهش دهید

وقتی که شما کالری های کمتری مصرف کنید مطمئنا دیر تر چاق می شوید اما به معنی لاغر شدن نیست. شما اگر روزانه ۵۰۰ کالری بسوزانید هر هفته نیم کیلو گرم کاهش وزن خواهید داشت. بعضی ها بر این باورند که روزانه اگر میزان کالری هایی که دریافت می کنند کم باشد، یا ورزش می کنند نیازی به کاهش کالری ندارند. به این خیال که وزش می کنید شما حق ندارید هر چیزی را که دوست دارید بخورید.

قانون لاغر شدن ۵: ماندن بر عادات جدید تا همیشه

وقتی که شما در روزهای قبل با خوردن ناهار، یک قوطی بزرگ نوشابه میل کردید، طبق قانون لاغر شدن شماره ۲ باید عادت خود را ترک کنید و با عادتی جدید جایگزین کنید. برای این منظور می توانید یک لیوان آب بخورید اما وقتی به وزن دلخواه رسیدید نمی توانید آب را به نوشابه تغییر دهید. ماندن بر عادات درست پروسه لاغر شدن را تکمیل می کند.

نتیجه گیری

قانون لاغر شدن قوانینی عجیب و غریب نیست. شما باید در مصرف خوراکی ها رویه خود را تغییر دهید و بر قانون جدید و روال جدیدی که دارید بمانید تا بتوانید به نحو احسن، وزن کم کنید و خوش اندام شوید. در این باره دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *