سیب زمینی و کاهش وزن

آموزش مصرف سیب زمینی و کاهش وزن در ۲ ماه

دیروز در حال مطالعه ی روش های کاهش وزن برای افرادی بودم که به طور عجیب و غریب وزن کم کرده اند و چیزی که چشمم را گرفت این بود که فردی توانسته بود تنها با خوردن سیب زمینی چند ده کیلو وزن کم کند. در حقیقت سیب زمینی و کاهش وزن رابطه مستقیمی دارند البته اگر بتوان به درستی از آن استفاده کرد و در رژیم خود آن را گنجاند

سیب زمینی و کاهش وزن چه زمانی حقیقت دارد؟

خب اینکه حرف از سیب زمینی است شما نباید به این خیال باشید که با چیپس و سیب زمینی سرخ شده می توانید وزن کم کنید. وقتی حرف از سیب زمینی و کاهش وزن است آن چه مد نظر متخصصین تغذیه و تناسب اندام و البته این مقاله است، سیب زمینی آب پز شده است.

سیب زمینی و کاهش وزن

کاهش نشاسته سیب زمینی و کاهش وزن

سیب زمینی به خودی خود دارای مقدار زیادی نشاسته است که می تواند در روند کاهش وزن اختلال ایجاد کند اما یک نکته این جا وجود دارد و آن هم این است که سیب زمینی آب پز تا حد زیادی نشاسته های سیب زمینی را کاهش می دهد پس از این بابت می توانید با خیال راحت به کاهش وزن خود کمک کنید.

مواد لازم برای معجون سیب زمینی و کاهش وزن

برای اینکه این معجون را درست کنید، کافی است ۲ عدد سیب زمینی را با کمی ماست و نمک مخلوط کنید و به هم بزنید تا یک دست بشود. دقت کنید که اگر این خوراکی مرسوم شما بشود می تواند تا حد زیادی به کاهش وزن شما کمک کند.

روش مصرف سیب زمینی و کاهش وزن ۲ ماهه:

توصیه می شود که ابتدا سیب زمینی ها را برای هر وعده آب پز کنید و کمی ماست به آن بیفزایید و بعد نمک نیز به آن اضافه کنید و خیلی به هم بزنید و هر شب از آن میل کنید. این کار باید تا ۲ ماه طول بکشد تا بتوانید یک خوراکی خوب لاغر کننده را وارد رژیم غذایی خود کنید تا بتوانید از آن نتیجه بگیرید.

سیب زمینی و کاهش وزن

یک نکته مهم وجود دارد و آن هم این است که شما باید این سیب زمینی ها را به صورت تازه آب پز شده مصرف کنید و نباید آن را در داخل یخچال بگذارید تا فردا شب هم از آن بخورید. سالم و تازه بودن این غذا در کاهش وزن نقش موثری دارد.

نتیجه گیری

هر چند سیب زمینی به عنوان یک خوراکی به شمار می آید که اگر آن را در روغن غوطه ور کنید و سرخ کنید می تواند موجب افزایش وزن شما به صورت افراطی شود اما اگر همین سیب زمینی را آب پز کنید و با کمی ماست و نمک میل کنید در امر لاغری تسریع می کنید و سریع وزن خود را کاهش می دهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *