شکم شش تکه با کیسه بوکس

دانستنی های مهم برای داشتن شکم شش تکه با کیسه بوکس

شکم شش تکه یکی از رویاهای دختران و پسران امروزی شده است اما رسیدن به این هدف و رویا، نه می توان گفت کار سختی است و نه چندان آسان است. برای داشتن شکم شش تکه با کیسه بوکس اگر همراهی کنید، می توانید سریع به آن چه که تمایل دارید دست پیدا کنید.  ما در این مقاله به اصول داشتن شکم شش تکه با کیسه بکس پرداخته ایم پس با ما همراه باشید.

 شکم شش تکه با کیسه بوکس

شکم شش تکه با کیسه بوکس مناسب

تمرینات سرعتی با کیسه بوکس، نمی تواند به تقویت عضلات شکم شما کمک کند. وقتی که می خواهید به هدف شکم شش تکه با کیسه بوکس کار کنید، باید از کیسه های سنگین استفاده کنید. معمولا این کیسه ها به شکل استوانه ای و بزرگ هستند که وزن آن تقریبا بین ۲۵ تا ۳۵ کیلوگرم است. اگر از کیسه های سنگین تر استفاده کنید، خطرات خاص خود را دارند و کیسه های سبک تر هم به دلیل پیچ و تاب خوردن به شما اجازه نمی دهند که کارتان را درست انجام دهید.

 شکم شش تکه با کیسه بوکس و روش اصولی استفاده از آن

همینقدر که شما یک کیسه بوکس ۳۵ کیلویی انتخاب کنید و مشت های تان را به سمت آن پرتاب کنید چندان کار مهمی نکرده اید. نحوه ایستادن شما و فشاری که به بدن خود می آورید نقش اساسی در این دارد که چقدر به شکم خود فشار می اورید و شکم شش تکه تان را می سازید. اما روش درست برای تبدیل شکم به یک شکم شش تکه با کیسه بوکس این است که می توانید شانه چپ خود را به سمت کیسه بوکس تان قرار دهید. در همین حالت پای چپ را جلو قرار دهید و پای راست را به عرض شانه و البته در محل پشت پای چپ بگذارید. حالا وقتی ضربه می زنید و کمی به شکم فشار می اورید و چرخش کوتاهی روی عضلات کمر پیاده می کنید کی توانید بخش های میانی میان تنه یا همان مکان که شش تکه بودن شکم تان شکل می گیرد را بسازید و قوی کنید

 

سوزاندن کالری با کیسه بوکس

به کمک کیسه بوکس، می توانید به عضلات بدن فشار بیاورید اما دقت داشته باشید که، باید چربی های روی شکم نیز آب کنید. برای این کار باید به روش درست، کالری بسوزانید و چربی ها را آب کنید. وقتی که یک فرد ۷۰ کیلویی یک ساعت درگیر کیسه بوکس باشد، تا ۴۰۰ کالری می تواند بسوزاند البته بین آن باید استراحت کرد و برنامه درست داشت.

 

شکم شش تکه با کیسه بوکس به تنهایی ایجاد نمی شود

برای داشتن شکم شش تکه با کیسه بوکس راه خوی را انتخاب کرده اید اما باید دقت کنید که نیاز به این هم دارید که تمرینات ترکیبی انجام دهید تا برنامه بتواند بهتر خود را روی بدن تان نشان دهد. در باشگاه تحت نظر مربی می توانید این موضوع را به وضوح مشخص کنید که در لابلای مشت زنی، می توانید چه کاری انجام دهید تا فرآیند کالری سوزی و البته استحکام سازی عضله ها به خوبی صورت بگیرد.

تمرینات هوازی برای این منظور خیلی مهم است بنابراین شما باید به مدت زمان ۱۵۰ تا ۳۰۰ و یا ۷۵ تا ۱۵۰ دقیقه در طول هفته به انجام این فعالیت های هوازی، بپردازید. البته مراقب نوع تغذیه خود و نوع بیماری هایی هم که دارید باشید.

برای داشتن شکم شش تکه نیازی نیست که حتما ورزش ها عجیب و غریب را دنبال کنید بلکه می توانید با فشار اصولی بر عضلات و البته بر قسمت میانی بدن با کمک ورزش هوازی و کیسه بوکس به هدف خود برسید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *