کاهش وزن زن و شوهری

کاهش وزن زن و شوهری با ۶ پیشنهاد خیلی خاص

شاید برای اولین بار باشد که نام کاهش وزن زن و شوهری را می شنوید. این عبارت حاکی از اتفاقی است که بین زن و شوهر ها بعد از ازدواج می افتد که اغلب از این جریان ناراحت اند. حدود ۶۰ درصد از زوج ها گفته اند که بعد از ازدواج وزن شان افزایش یافته است. این یعنی به هر دلیلی هر دو فرد دچار اختلالاتی شده اند که موجب افزایش وزن آن ها شده است.

بسیاری از محققان نیز معتقدند که زوجین دچار افزایش وزن می شوند و این طبیعی است اما کاهش وزن زن و شوهری به گونه ای مشارکتی انجام می پذیرد که لازم است در مورد آن به شش نکته اشاره کنیم

کاهش وزن زن و شوهری

کاهش وزن زن و شوهری با هدایای غیر خوراکی

اغلب زوج ها برای تشویق یکدیگر اقدام به تهیه هدیه می کنند. مردان اغلب برای هیجان زده کردن بانوان خود، تمایل دارند آنان را به یک شام مفصل در یک رستوران فوق العاده دعوت کنند. خانم ها هم معمولا به عنوان هدیه یا ابزاری برای خوشحالی شوهر، خوراکی مورد علاقه مرد خود را طبخ می کنند. هر چند این کارها به صورت گهگاهی بد نیست اما اگر این روال ادامه پیدا کند، همانقدر که از حجم پول جیب تان کم می شود بر حجم چربی بدنتان افزوده می شود. پس بهتر است تشویق ها و ارج گذاری های تان را با چیزهایی که خوراکی نیستند انجام دهید.

پاک سازی کابینت و کاهش وزن زن و شوهری

کابینت بخشی از آشپزخانه است که به زن و مرد اختصاص دارد. شما هر چه را که دوست دارید در کابینت نگه می دارید. عموما بانوان یک طبقه از کابینت را به پفک و چیپس و مواردی نظیر آن اختصاص می دهند. در این مورد باید با تکیه بر ضرب المثل از دل برود هر آن چه از دیده برفت، آنچه که برای لاغری شما مضر است را از کابینت پاکسازی کنید. بهتر است زن و شوهر ها در این باره همدل هم باشند و در اهداف یکدیگر را یاری کنند.

کاهش وزن زن و شوهری

کاهش وزن با خوردن خوراکی های خیلی شیرین شدنی نیست

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عموما مشغول خوردن شیرنی جات هستید مطمئن باشید که عمل کاهش وزن به زودی برایتان رخ نخواهد داد. پس سعی کنید با خوردن چیزهایی مثل ماست یونانی یا توت جایگزین خوبی برای اشتهای شیرینی تان داشته باشید.

بخوابید و وزن کم کنید

این را برای اولین بار است که خودم از طریق بررسی ها متوجه شدم که نوشته شده بود اگر شب درست نخوابید ناچارید انرژی لازمی که برای فردا نیاز دارید از طریق روش های دیگر مثل خورد و خوراک کسب کنید. این میزان که ۴۰۰ کالری می طلبد بسیار چشم گیر است پس بهتر است که شب بخوابید و انرژی تان را از خواب خوب شبانه بگیرید.

کاهش وزن زن و شوهری

دم نوش و کاهش وزن زن و شوهری

وقتی گرسنه می شوید خوب است که شریک زندگی تان برای تان یک فنجان دم نوش گرم بیاورد. با خوردن دم نوش می توانید تا ۲۰ دقیقه تحمل کنید تا گرسنگی کاهش پیدا کند و بعد شروع به خوردن غذا کنید. این کار به کاهش کالری دریافتی می انجامد.

استرس خود را با خوراکی کاهش ندهید

حتما دیده اید خانم هایی که وقتی دچار استرس می شوند سریع به خوردن خوراکی ها روی می آورند. البته آقایان هم معمولا چنین اند. بهتر است هنگامی که در دل تان تنشی ایجاد می شود به سمت آرام کننده های غیر خوراکی مثل پیاده روی روی اورید. بیشتر خانم هایی که از استرس زجر می کشند دچار چاقی نیز می شوند که درمان آن ها کنترل خورد و خوراک آنان است.

نتیجه گیری

کاهش وزن زن و شوهری موضوعی است که کمک می کند زن و شوهر با یک درد مشترک که اضافه وزن است پا به پای هم به هم انگیزه دهند و میزان کالری دریافتی شان را کاهش دهند. نا گفته نماند رابطه جنسی مرتب و با کیفیت بین زوجین به افزایش چربی سوزی نیز کمک می کند. در باره کاهش وزن زن و شوهری اگر می خواهید بیشتر بدانید این مقاله را از دست ندهید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *