کاهش وزن با آب

کاهش وزن با آب درمانی چگونه انجام می شود

برای کاهش وزن با آب نباید بی گدار به آب بزنید بلکه باید طبق برنامه و روش منظم این کار را انجام دهید. یک تجربه نگران کننده در مورد یک فرد با وزن ۱۲۰ کیلوگرم این بود که با مصرف انحصاری آب در سه ماه توانسته بود ۷۰ کیلوگرم وزن کم کند اما این جای خوب ماجراست. چرا که این وضعیت به کوری او نیز منجر شده بود که با هزینه های کلان توانسته بود تحت مداوای پزشکان بینایی را تا حدی به دست آورد.

اما در این مقاله به شما برنامه ای می دهیم که بتوانید با آب درمانی به راحتی وزن کم کنید.

کاهش وزن با آب بعد از بیدار شدن

وقتی که خوابیده اید تنفس کردن و البته عرق کردن موجب کاهش آب بدن می شود پس به محض اینکه بیدار شدید یک لیوان آب با کمی لیمو میل کنید تا آب بدن تامین و سموم بدن دفع شوند.

کاهش وزن با آب هنگام میل کردن صبحانه

صبحانه بهترین وقت برای میل کردن آب است که این آب می تواند در آب میوه، چایی یا یک لیوان آب ولرم باشد. فراموش نکنید بدون نوشیدن آب در این وضعیت خانه را ترک نکنید.

کاهش وزن با آب

ساعت ۱۰ صبح برای کاهش وزن با آب همراه باشید

قبل از ظهر مثلا حدود ساعت ۱۰ یک نوشیدنی مثل آب پرتقال می تواند تا حدودی جبران آب از دست رفته بدنتان باشد. پس سعی کنید این وعده را از دست ندهید. اگر آب خالص بخورید می توانید سیستم گوارش خود را در این حالت بهبود ببخشید.

کاهش وزن با آب قبل از ناهار

اگر به دنبال کاهش وزن با آب هستید باید قبل از ناهار، یک لیوان آب بخورید تا هم جلوی اشتهای کاذب بگیرد و هم اینکه بتوانید در پروسه چربی سوزی خوب عمل کنید

قبل از شام آب یا هویج بخورید

قبل از اینکه اولین لقمه شام را میل کنید با خوردن کمی سبزیجات و هویج می توانید میزان زیادی اب بدن را تامین کنید. به منظور کاهش وزن با آب خوردن سبزی و میوه و حتی یک لیوان آب ولرم به شما خیلی کمک می کند که وزن کم کنید.

قبل از خواب آب بخورید

قبل از اینکه بخوابید برای بدن ضروری است که آب رسانی شود بنابراین لازم است که یک لیوان آب بنوشید و به رختخواب بروید.

اگر بتوانید روزانه تا ۴ لیتر آب بخورید در کاهش وزن موفق خواهید بود.

نتیجه گیری:

قبل از اینکه بخواهید رژیم های عجیب و غریب برای کاهش وزن با آب بگیرید لازم است که از مضرات آن مطلع شوید. برای این منظور برنامه ریزی کنید روزانه در مواقع درست حداقل ۴ لیتر آب بنوشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *